• slider-image
  Tandemy
  Odzwiedź nas i jeszcze w ten weekend skocz w tandemie
  Więcej >>
 • slider-image
  Skok na prezent
  Podaruj voucher na skok tandemowy
  Więcej >>
 • Baw się z nami
  Poddaj się niesamowitej atmosferze
 • slider-image
  Czekamy
  Dołącz do nas i zostań profesjonalnym skoczkiem

Strona Główna

 Witamy na stronie Sekcji Spadochronowej Aeroklubu Gdańskiego

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła wspólna pasja jaką są skoki spadochronowe. Lotnisko i skoki są dla nas odbiciem od codzienności i nierzadko jedynym celem w życiu. Spotykamy się w każdy weekend i skaczemy od rana do zachodu słońca. Najważniejsza jest dla nas atmosfera. To ona przyciąga do nas ludzi i dlatego staramy się aby zawsze była jak najlepsza. Integrujemy się nie tylko przez skoki ale również przez wspólne imprezy i wyjazdy.

Skoki wykonujemy na lotnisku Aeroklubu Gdańskiego w Pruszczu Gdańskim. Nasze położenie niesie z sobą wiele atutów. Przede wszystkim jesteśmy w odległości około 10 km od centrum Gdańska. Dojazd wspierany przez wszelkiej maści środki komunikacji miejskiej jest bardzo prosty i pozbawiony korków. Przed lotniskiem mieści się obszerny parking, na którym zawsze znajdziesz miejsce dla swojego auta. Kolejnym atutem jest bliskość Zatoki Gdańskiej. W prostej linii jest to nie więcej niż 15 km. Zatoka jest widoczna nie tylko w trakcie swobodnego spadania ale również już w locie na otwartej czaszy.

Szkolenia spadochronowe

Na naszym lotnisku oferujemy szkolenia spadochronowe prowadzone wg programu Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Rozpoczynając takie szkolenie spotkaniem organizacyjnym w poniedziałek możesz pod nadzorem instruktora wykonać swój pierwszy samodzielny skok już w najbliższy weekend. Po szczegóły zapraszamy do działu Szkolenia.

Skoki tandemowe

Dla naszych klientów, którzy skok ze spadochronem traktują jako jednorazową przygodę proponujemy wykonanie skoku w tandemie. Skok taki wykonywany jest w asyście profesjonalnego instruktora, który przy pomocy specjalnej uprzęży wykona skok razem z Państwem zapewniając Państwu maksymalną dawkę adrenaliny w trakcie swobodnego spadania. Po szczegóły zapraszamy do działu Tandemy.

Dowiedz się więcej
Szkolenia
Dowiedz się więcej
Tandemy

Top