Home >> Aktualności >> Długi weekend w Sekcji Spadochronowej

Długi weekend w Sekcji Spadochronowej

Mamy za sobą 4 dni skakania i ciągle mało …

Gratulujemy Bastkowi i Jackowi za bardzo szybkie postępy w nauce. Osiągnęli już maksymalny pułap i świetnie sobie radzą przy skokach na wolne otwarcie. Mateusz zakończył już etap liny desantowej i przy następnej okazji przechodzi na wolne otwarcie.

Krzysztof Bastek

Krzysztof Bastek

Jacek Berszel

Jacek Berszel

Antkowicz Mateusz

Antkowicz Mateusz

Maria tak darła łacha z lądowania Marcina, że było ją słychać na dole po czym zaliczyła bolesne lądowanie z bocznym wiatrem. Nie gratulujemy i mamy nadzieję, że się to więcej nie powtórzy. Mario, proponujemy byś leżąc na brzuchu przez następne kilka dni pomyślała nad znaczeniem słów „pod wiatr”.

Na zakończenie skoków przypomnieliśmy sobie, że ani Maria ani Marcin nie dali nam szansy pogratulować im ich pierwszego skoku. Jako, że w przyrodzie nic nie ginie pogratulowaliśmy im w większym składzie

Maria Wielka i Marcin Bryl

Maria Wielka i Marcin Bryl

 

Agnieszka Ungert

Agnieszka Ungert

Egzamin na licencję samodzielnego skoczka z pozytywnym wynikiem zaliczyła Agnieszka Ungert, która odwiedziła nas z tatą Leszkiem (również skoczek) i chłopakiem Julien’em (też skoczek)

Krzysztof „Osa” Ossowski zakończył indywidualny tok szkolenia i pozytywnie zaliczył egzamin na licencję typu D. Mamy nadzieję, że tym razem dokończy proces składania dokumentów i otrzyma Świadectwo Kwalifikacji. Na filmie poniżej nasz latający fakir.

Krzysztof Ossowski

Krzysztof „Osa” Ossowski

Osa jako latający fakir

Wygląda na to, że Karolina ogarnęła w końcu styl latającej betoniarki i awansowała na kolejny pułap 2000 m. Zobaczymy czy kiedyś będzie umiała powtórzyć swoje ewolucje, które do tej pory przychodziły jej z taką łatwością.
Karolina Flisikowska

Karolina Flisikowska

Szef Wyszkolenia Łukasz Szymaniak odnalazł w zakamarkach Aeroklubu aeroklubową bluzę i czapkę z dawnych lat. Jak widać świetnie się w niej prezentuje.

IMG_1011
IMG_1009
IMG_1008

 

Z pięknej pogody skorzystali również nasi pasażerowie tandemów.

IMG_8939
IMG_9105
IMG_9353

IMG_0068
IMG_9755
IMG_9588

Na lotnisku pojawiła się również rodzina Flaków.

IMG_1295
IMG_1275
IMG_1274

 

Nie zabrakło również naszych stałych bywalców

IMG_1263
IMG_1188

Dodaj komentarz

Top