Home >> Event >> Track Camp

Track Camp

Jun

Szybko latające tracki chłopaki najeżdżają Trójmiasto !!!

Jakub Langowsky (POL)
4000 skoków, srebrny medalista w artystycznym freefly’u w UK w 2016, instruktor i Load Organiser/Coach (Organizator/Animator skoków) w dycyplinach track/kąty/freefly na największych strefach i imprezach w Europie m.in. Skydive Algarve, Skydive Spain, Skydive Hibaldstow, Skydive Empuria Brava. Skydive Cyprus

i jego team partner:

Marcus Budgett (UK)
1800 skoków, srebrny medalista w artystycznym freefly’u w UK w 2016, instruktor i Load Organiser/Coach (Organizator/Animator skoków) w dycyplinach track/kąty/freefly na największych strefach i imprezach w Europie m.in. Skydive Algarve, Skydive Spain, Skydive Hibaldstow, Skydive Cyprus

zapraszają do Aeroklubu Gdańskiego na konkretne track’owanie nad Zatoką Gdańską.

Impreza przeznaczona jest dla osób o każdym poziomie zaawansowania z naciskiem na grupy początkujące i średnio zaawansowane. Nieważne czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w track’ach czy latasz już w grupach, i chciałbyś udoskonalić swoje umiejętności latania horyzontalnego, ten event jest właśnie dla Ciebie.

Podniebne dzidowanie zaczynamy w piątek po południu o godzinie 16:00 od skoków rozgrzewkowych, wieczorem (21:00) odbędzie się główny briefing przed weekendowym szusowaniem po niebie.

Sobota + Niedziela – skoki od rana z pomarańczowego ptaka-PACa, który zawiezie nas za każdym razem na 4000m (planujemy min. 5 skoków na grupę dziennie)

Przed i po każdym skoku odbędzie się briefing/debriefing w oparciu o materiał video ze skoku.

Liczba miejsc ograniczona (max. 15 osób) obowiązuje kolejność zgłoszeń (kto pierwszy ten lepszy) zgłoszenia do (DOMINIKA KALINOWSKA – email: tandemy@aeroklub.gda.pl, telefon: +48 517 811 900)

Koszt kursu: 200 PLN od osoby + skoki
Cena za bilet: 125 PLN za skok grupowy, 250 PLN za skok 1 na 1 (zawiera oba bilety)

Do zobaczenia nad pomorskim niebem !