Home >> Kontakt

Kontakt

Zlokalizuj nas

Wskazówki dojazdu

DOJAZD SAMOCHODEM

OD STRONY GDAŃSKA

Wjeżdżając do Pruszcza Gdańskiego od strony Gdańska na drugich światłach skręcamy w lewo. Przejeżdżamy przez wiadukt i na rondzie skręcamy w prawo. Na kolejnym skrzyżowaniu trzymamy się głównej drogi skręcającej lekko w lewo. Jesteśmy na ulicy Powstańców Warszawy przy której mieści się Aeroklub Gdański. Po prawej stronie miniemy bramę wjazdową na teren jednostki wojskowej. Należy minąć ją i po około 1 km będziemy przy bramie Aeroklubu Gdańskiego. Brama jest oznaczona dużymi banerami bardzo dobrze widocznymi z głównej drogi.

OD STRONY TCZEWA

Wjeżdżając do Pruszcza Gdańskiego od strony Tczewa skręcamy na piątych światłach w prawo. Dalej analogicznie jak wyżej.

WPÓŁRZĘDNE DLA NAWIGACJI GPS

GPS N: 54° 15′ 14″ E: 18° 40′ 19″

DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

AUTOBUSY Z GDAŃSKA (PRZYSTANKI PRZY DWORCU PKP)

Do Pruszcza Gdańskiego kursują następujące autobusy: 232, 207, 50, 2, 3, 802. Możliwy jest też dojazd prywatnymi busami. Linie 3, 50 oraz 232 dojeżdżają jedynie do centrum Pruszcza Gdańskiego. Liniet 2, 207, 802 i busy jadą na osiedle Wschód położonego w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Wysiadamy na przystanku przy ulicy Gałczyńskiego i kierujemy się na południe do widocznej w odległości kilkuset metrów na wprost bramy Aeroklubu Gdańskiego.

KOLEJKĄ SKM

Wysiadamy na stacji Pruszcz Gdański położonej w odległości 15 – 20 minut na pieszo od lotniska. Kierujemy się na wschód.

Wyślij wiadomość
Formularz kontaktowy
8 + 7 =
Wysyłając niniejszy formularz zamówienia, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zgłoszenia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883)
Top