Home >> Zespół

Zespół

Tomasz Thomas Jakubowski
Szef Wyszkolenia
Zdecydowanie jeden z najstarszych członków Sekcji Spadochronowej. Swoje pierwsze skoki oddawał jeszcze z pterodaktylów. Na koncie ma już kilkanaście ratowań a co roku przybywa mu kolejne 2-3. Obecnie pełni rolę Szefa Wyszkolenia. 
Anna Andzia Przybylska
Instruktor spadochronowy
Swoją karierę skoczka rozpoczęła wcześniej od męża i ciągle ma od niego więcej skoków co podkreśla przy każdej okazji. Uczestniczka Polskiego Rekordu Kobiet 2015 (RW 34).

Paweł Kania Kaniowski
Skoczek ŚK
Nasz nowy nabytek. Wcześniej skakał w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej. Po przeprowadzce do Pruszcza rozpoczął swoją przygodę w naszym Aeroklubie. Zaangażowany w życie Sekcji. Włożył palec w … i teraz ma złamany. Jeszcze o tym nie wie ale już wkrótce pomoże nam z ogarnianiem manifestu.
Krzysztof Kali Kalinowski
Instruktor spadochronowy. Tandem pilot
Kolejny skoczek pamiętający czasy dinozaurów. Razem z Aleksem należą do frakcji przewoźników. Ratują naszych pasażerów przed lotem do stratosfery wyskakując z nimi z samolotu.

Ireneusz Iras Gromadziński
OMC Instruktor Spadochronowy
Rolnik z Lędowa – właściciel psa o imienia Maila. Strasznie terminowy koleś. Jak mówi, że coś będzie na wtorek to zapytajcie, którego roku. Jest w trakcie odbywania praktyki instruktorskiej, którą pewnie skończy we wtorek …

Michał Flaku Flak
Instruktor Spadochronowy, Przewodniczący Sekcji
Uwielbia podnosić na duchu naszych uczniów przed ich pierwszymi skokami. Od czasu jak poznał Kasię zmienił się nie do poznania. To już nie jest ten sam Flaku co kiedyś. Jakiś taki poważniejszy …
Dominika Kalinowska
Fotoreporter
Prywatnie żona Kalego. Wykonała w życiu już 8 skoków w tandemie więc można powiedzieć, że jest skoczkiem. W naszym zespole pełni rolę fotoreportera i bardzo angażuje się w to co robi. Bardzo przywiązana do rodziny i dlatego w niedzielę po ostatnim skoku szybciutko pakuje Kalego do samochodu by jeszcze zdążyć zaśpiewać ich małemu synkowi kołysankę.

Krzysztof Osa Ossowski
Wieczny uczeń
Zaręczony ze śliczną Alą (co Ty w nim Ala widzisz? Mogłabyś mieć każdego z nas). Bardzo pozytywna jednostka. Osobisty fryzjer Harcerza, Guliwera i Flaka.
Marzena Łukiewicz
Skoczek ŚK
Partnerka naszego Chickenkiller’a. Ze skokami miała trudne początki ale jak się odpaliła to teraz skacze na okrągło i nawet zima jej nie przeszkadza.
Aleksander Alex Wieczorkowski
Instruktor spadochronowy. Tandem pilot
Wozi naszych pasażerów do góry i na dół. Na dół zdecydowanie szybciej. Ma ponad 4 dychy na karku a ciągle biega i biega.

Wojtek Chickenkiller Buchholc
Skoczkek ŚK
Zdecydowanie kategoria wagi ciężkiej. Jego pierwsze lądowania na naszym lotnisku drastycznie zmniejszyły populację kretów. Prywatnie zajmuje się mordowaniem kurczaków na skalę masową.
Marcin Calypso Junker
Kamerzysta
Ma bardzo szybki język. Bez ustawienia aparatu w tryb zdjęć seryjnych potrafi zrobić kilkadziesiąt zdjęć aparatowym smoczkiem widocznym na zdjęciu. Panie go uwielbiają …
Marcin Scena Krauze
Skoczek ŚK
Bardzo zakręcona gwiazda estradowa. Na potrzeby Aeroklubu wynalazł sposób na ochronę pilocika przed promieniami słonecznymi w trakcie procesu układania.
Mariusz Guliwer Przybylski
Instruktor Spadochronowy
Swoją karierę skoczka rozpoczął w maju 2011 r. Jego strach przed pierwszymi skokami urósł do rangi legendy.
Krzysztof Telesfor Walczak
Skoczek ŚK
Cudownie reaktywowany skoczek. Po tym jak odpuścił sobie skoki otrzymał znak z niebios. Po jednym z kiepskich wyrzutów na jego podwórku wylądował Guliwer i poprosił o podwózkę na lotnisko. Najlepsze jest to, że obydwaj się nie znali. Już w kolejny weekend Telesfor pojawił się na lotnisku i skacze do dzisiaj.
Marek Wensierski
Skoczek ŚK
Po tym jak zmienił pracę z pogotowia UPC na Ericsson’a mamy nadzieję, że będzie miał więcej czasu na skoki w weekendy.
Ewa Ruda Kozdój
Układacz i skoczek spadochronowy
Szalona układaczka i miłośniczka tajskich zup. Niecałe 50 kg wagi latające na 190-tce. Jej poszukiwania wysokościomierza postawiło w stan alarmowy całą jednostkę wojskową.
Mirosław Kukuł Kukułka
Skoczek ŚK
Wielki COME BACK. Miło jest nam przywitać skoczka starszego stażem nawet od Thomasa. Nie uwierzycie ale facet był instruktorem Thomasa czyli zaczynał jeszcze za czasów kiedy skakało się z pterodaktyli.
Jędrzej Piątek
Instruktor spadochronowy
Kolejny szczęśliwy emeryt w naszym zespole. Dopiero co przeszedł na wojskową emeryturę i odnalazł swoje powołanie w naszej ekipie. Dziękujemy za pomoc przy ogarnianiu uczniów :).

Dodaj komentarz

Top