Home >> Zespół

Zespół

Jerzy Jerry Artichowicz
Szef Układalni
Pan i władca układalni. Nadzoruje i koordynuje pracę naszych dzielnych układaczy. Ma dość dziwnego psa ale mamy nadzieję, że w jego przypadku powiedzenie „jaki pan, taki pies” nie jest prawdziwe … 
Wojtek Chickenkiller Buchholc
Skoczkek ŚK
Zdecydowanie kategoria wagi ciężkiej. Jego pierwsze lądowania na naszym lotnisku drastycznie zmniejszyły populację kretów. Prywatnie zajmuje się mordowaniem kurczaków na skalę masową.
Dariusz Daro Bychowiec
Kamerzysta
Bardzo zdolna i sympatyczna bestia. Taki mały „krzyżak”. Bardzo lubi jak go wiatr zniesie i na szybkim sprzęcie musi lądować na dziedzińcu zamku w Malborku.

Romek Cebula
Skoczek ŚK
Tytus Romek i Atomek. Nasz Cebulek dzielnie walczy z otaczającym go zewsząd powietrzem w trakcie skoku. Znakomicie sprawdza się w roli wyrzucającego.
Michał Flaku Flak
Instruktor Spadochronowy, Przewodniczący Sekcji
Uwielbia podnosić na duchu naszych uczniów przed ich pierwszymi skokami. Od czasu jak poznał Mariolkę zmienił się nie do poznania. To już nie jest ten sam Flaku co kiedyś. Jakiś taki poważniejszy …
Jerzy Giery Gieruszczak
Kamerzysta
Kolejny gagatek w naszym zespole. Chodzą legendy, że kiedyś, gdzieś tam, wraz z kolegami pokazał organizatorom czegoś tam gołe cztery litery. Twierdzi, że dziewczynom na jego widok opada szczęka. Nie wyjaśnił z jakiego powodu …

Ireneusz Iras Gromadziński
Instruktor Spadochronowy, Kamerzysta
Rolnik z Lędowa – właściciel psów o imienia Maila, Petra i Sunset. Strasznie terminowy koleś. Jak mówi, że coś będzie na wtorek to zapytajcie, którego roku. Bardzo szybko się zakochuje i odkochuje. Ciekawe z kim jest obecnie …
Tomasz Thomas Jakubowski
Szef Wyszkolenia
Zdecydowanie jeden z najstarszych członków Sekcji Spadochronowej. Swoje pierwsze skoki oddawał jeszcze z pterodaktylów. Na koncie ma już kilkanaście ratowań a co roku przybywa mu kolejne 2-3. Obecnie pełni rolę Szefa Wyszkolenia. 
Michał Misiek Przybylski
Planowanie skoków
Syn Andzi i Guliwera. Smakosz kebsików i innych fastfood’ów. Jak zamawiacie jedzenie na lotnisko – na pewno się dołączy a potem przyjdzie po kasę do ojca.

Dominika Kalinowska
Koordynator tandemów
Wykonała w życiu już 8 skoków w tandemie więc można powiedzieć, że jest skoczkiem. W naszym zespole koordynuje skoki tandemowe. Bardzo przywiązana do rodziny i dlatego w niedzielę po ostatnim skoku szybciutko pakuje Kalego do samochodu.
Krzysztof Kali Kalinowski
Instruktor spadochronowy. Tandem pilot
Kolejny skoczek pamiętający czasy dinozaurów. Razem z Aleksem należą do frakcji przewoźników. Ratują naszych pasażerów przed lotem do stratosfery wyskakując z nimi z samolotu.
Paweł Kania Kaniowski
Skoczek ŚK
Wcześniej skakał w Aeroklubie Ziemi Zamojskiej. Po przeprowadzce do Pruszcza rozpoczął swoją przygodę w naszym Aeroklubie. Bardzo zaangażowany w życie Sekcji. Aktualnie na drodze do rozpoczęcia kursu instruktorskiego.

Marcin Scena Krauze
Skoczek ŚK
Bardzo zakręcona gwiazda estradowa. Na potrzeby Aeroklubu wynalazł sposób na ochronę pilocika przed promieniami słonecznymi w trakcie procesu układania.
Krzysztof Sisiu Krzebiatkowski
Skoczek ŚK i układacz
Ogarnia sprzęty tandemowe i jednocześnie szkoli się na kamerzystę. Jego ksywka pochodzi od staro słowiańskiego zdrobnienia imienia Krzysztof a nie jak mogłoby się wydawać od przypadłości niemowlaków
Marzena Łukiewicz
Skoczek ŚK
Partnerka naszego Chickenkiller’a. Ze skokami miała trudne początki ale jak się odpaliła to teraz skacze na okrągło i nawet zima jej nie przeszkadza.

Krzysztof Puchu Rój
Instruktor AFF, Tandem pilot
Jego wkład i zaangażowanie w organizację skoków dla ludzi z mniejszą sprawnością fizyczną jest naprawdę godne podziwu. Ogarnie każdego niepełnosprawnego. Tak trzymać Puchu!
Krzysztof Telesfor Walczak
Skoczek ŚK
Cudownie reaktywowany skoczek. Po tym jak odpuścił sobie skoki otrzymał znak z niebios. Po jednym z kiepskich wyrzutów na jego podwórku wylądował Guliwer i poprosił o podwózkę na lotnisko. Najlepsze jest to, że obydwaj się nie znali. Już w kolejny weekend Telesfor pojawił się na lotnisku i skacze do dzisiaj.
Marek Wensierski
Skoczek ŚK
Po tym jak zmienił pracę z pogotowia UPC na Ericsson’a mamy nadzieję, że będzie miał więcej czasu na skoki w weekendy.

Aleksander Alex Wieczorkowski
Instruktor spadochronowy. Tandem pilot
Wozi naszych pasażerów do góry i na dół. Na dół zdecydowanie szybciej. Ma ponad 4 dychy na karku a ciągle biega i biega.
Aleksandra Lola Wiktorowicz
Układaczka i uczeń skoczek
Nasza układaczka. Przystąpiła do kursu spadochronowego ale po kilku skokach odpuściła. Mamy nadzieję, że szybko powróci do skoków.

Dodaj komentarz

Top